Overslaan en naar de inhoud gaan

15.000 koffiebekers roepen op tot stamceldonatie

In het kader van de Week van de Stamceldonor worden in samenwerking met koffieketen Lebkov & Sons op verschillende locaties in het land vanaf vandaag een week lang 15.000 take-away koffiebekers voorzien van een speciale sleeve.

De speciale koffiesleeves worden door Lebkov gebruikt op de treinstations van Rotterdam CS, Den Haag CS, Leiden CS, Utrecht CS en Amsterdam Bijlmer Arena én op de campus van de Universiteit van Amsterdam.

'Deze koffie kan een leven redden'

Met deze tekst op speciale koffesleeves hopen we de aandacht te trekken van 15.000 koffieliefhebbers. Onder de tekst staat ook een QR-code waarmee forenzen zich meteen als stamceldonor kunnen registeren. 

Sander de Kramer

De eerste beker is vandaag op Rotterdam CS uitgedeeld door Sander de Kramer die Stichting Matchis een warm hart toedraagt. Hij hoopt dat veel jongeren door deze ludieke actie zullen nadenken over stamceldonatie en zich uiteindelijk ook als stamceldonor willen registreren. 

Sander de Kramer deelt het eerste kopje koffie uit op Rotterdam CS